LASEROVÉ VYPALOVÁNÍ

VERTIKÁLNÍ DOPRAVNÍKY NERAK

PRODEJ LASEROVÉ TECHNIKY A OHRAŇOVACÍCH LISŮ

OUR SERVICES

LASEROVÉ VÝPALKY A DALŠÍ STROJÍRENSTVÍ

DODĚLAT TEXT!

DOPRAVNÍKY

Jsme v České republice a na Slovensku výhradním zástupcem firmy NERAK GmbH Fördertechnik, jenž je výrobcem vertikálních korečkových a plošinových dopravníků založených na systému vulkanizovaného nekonečného lanového pásu. 

LASERY a OHRAŇOVACÍ LISY

Světlo je z laseru vyzařováno ve formě úzkého svazku; na rozdíl od světla přirozených zdrojů je koherentní a monochromatické, z toho tedy vyplývá že laser je optický zdroj emitující fotony v koherentní paprsek.

 

O NÁS

Na základě dlouholetých zkušeností a práci ve strojírenském odvětví v různých společnostech se zaměřením od projekčních prací přes výrobu, montáž až po prodej finálním zákazníkům, jsme se rozhodli v roce 2015 založit naši rodinnou firmu K&K Maschinenabu s.r.o.

               V tomto roce jsme začali fungovat nejdříve jako engineeringová společnost, kde zajištujeme kompletní zajištění projektů od vstupního materiálu až po finální výrobek. Během roku 2017 jsme získali výhradní zastoupení pro prodej, servis a náhradní díry speciálních vertikálních dopravníků německé společnosti NERAK na Českém a Slovenském trhu. Tímto jsme rozšířili pole působnosti v oblasti dopravy od sypkého materiálu až po krabice a europalety. Na základě 30-ti leté praxe se naše dopravníky nacházejí v různých odvětvích po celé České republice a na Slovensku.

V témže roce jsme také rozšířili naši nabídku o výhradní zastoupení pro prodej veškeré laserové techniky vyráběné společností HAN´S LASER. Tuto spolupráci jsme se rozhodli obohatit o vlastní zkušenosti a otevřeli vlastní výrobní úsek s vlastím vláknovým laserem typu G3015F (Fiber Laser – High Power) se silou 4 KW. Tento stroj je užíván v normálním výrobním procesu, kde si jej můžete kdykoliv přijít prohlédnout s plném zatížení. Také je tento stroj využíván jako edukační pomůcka při zaškolování obsluhy. V našem areálu se také nachází školící centrum pro programátory, kde vyučujeme užívání programu METALIX (cncKAD a Autonest) využíván pro řešení NC programů pálení.

               Jsme dynamicky se rozvíjející společnost se silnou oporou ve všech odvětvích, kterými se zabýváme. Tímto jsme Vám schopni nabídnout dlouhodobou kvalitní spolupráci.

 
 

NAŠI KLIENTI

KONTAKT

Kanceláře

Palhanecká 20,

Opava - Jaktař

747 07, Česká Republika

 

info@kkmaschinenbau.com

Tel: +420 775 185 822

Tel: +420 774 128 122

 
 

© 2017